RoboCop Rogue City intro page

RoboCop: Rogue City oznámení nové FPS

7. 7. 2021
Zdroj náhledu: Teyon

Hrdina 80. let hlásí velký návrat ve hře RoboCop: Rogue City

RoboCop: Rogue City je nově připravovaná střílečka z pohledu první osoby, která vyjde na PC a konzole v roce 2023.

Vydavatel Nacon oznámil tuto překvapivou hru během své prezentace 6. července. Trailer s oznámením začíná pohledem z dronu na Detroit, město je zamořené zločinem a vržené do propasti.

Když se náš vypravěč ptá „Kdo nebo co pošle tyhle lumpy na útěk a jednou provždy obnoví mír pro všechny občany?“ začnou z propasti vyrůstat budovy jako spousta betonových stébel kukuřice. Společnost OCP přebírá kontrolu a končí jednou provždy s kriminálními živly ve městě. Ovšem pokud si pamatujete filmovou trilogii, seriál, nedávný film, anebo snad jste fanoušky komiksové předlohy, tak je otázka, kdo je vlastně v zárodku větší zlo. Samotní kriminálníci, nebo OCP?

Zdroj: Teyon

Z RoboCopa jsme moc neviděli

Takže ano, odhalení má neuvěřitelných 49 sekund, z toho přesně nula sekund hraní a dvě sekundy samotného RoboCopa. Nebo spíše jeho pistole, která měla vždy snad nekonečný zásobník na munici. Takže, jak je snad zřejmé už jen z data vydání, tento projekt je zjevně v rané fázi vývoje.

„Staňte se ikonickým hrdinou, který je zčásti člověkem, zčásti strojem a zčásti policistou, a snažte se nastolit spravedlnost v nebezpečných, zločinem prolezlých ulicích starého Detroitu ve hře RoboCop: Rogue City,“ uvedl Nacon na Twitteru.

Na Rogue City pracuje studio Teyon, které můžete znát jako autora titulů Terminator: Resistance nebo Rambo: The Video Game. Zatímco Terminator: Resistance slavil velký úspěch, dříve vydaný Rambo byl poměrně propadák. 

Podrobnosti jsou také velmi řídké. Víme jen, že RoboCop: Rogue City bude nějaký druh FPS a je plánován pro konzole, vzhledem k datu vydání 2023 pravděpodobně včetně PS5 a Xboxu řady X, a PC.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.