Xbox – logo

Rodinné předplatné pro Xbox Game Pass se stává skutečností

3. 9. 2022
Zdroj náhledu: Microsoft

Tento typ předplatného se skutečně bude jmenovat Xbox Game Pass Friends & Family. V současnosti jej Microsoft testuje v Kolumbii a Irsku. Známe jsou rovněž přibližné ceny.

Zdroj: Microsoft

Xbox Game Pass Friends & Family budete moci sdílet až se čtyřmi dalšími uživateli, přičemž není nutné mít mezi členy rodinné příslušníky, ale mohou to být třeba i vaši kamarádi nebo přátelé. Jediným požadavkem je to, aby každý člen žil ve stejné zemi, v níž bylo předplatné pořízeno. Jinak řečeno, pokud se budete nacházet například v České republice, není možné sdílet účet s žádným uživatelem ze zahraničí. V současnosti ovšem není dostupnost v tuzemsku známá. Prozatím se totiž předplatné testuje pouze v Kolumbii a Irsku.

Co se týče ceny, v Irsku se cena za toto předplatné pohybuje na úrovni 21,99 EUR měsíčně. V Kolumbii se pak jedná o částku 49 900 COP. V přepočtu se jedná o částku 540 Kč. Když vezmeme v potaz, že Friends & Family je určen až pro pět osob, za jednoho zaplatíme v přepočtu něco málo přes 100 Kč, což zní více než dobře. A co vy, využijete tuto nabídku, až bude dostupná?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.