Star Wars Knights of the Old Republic – logiaš

Saber Interactive pracuje na remaku hry Star Wars: Knights of the Old Republic

20. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

V rámci finanční zprávy společnosti Embracer Group za čtvrté čtvrtletí oznámil člen představenstva Matthew Karch, že na projektu nyní pracuje společnost Saber Interactive, která nedávno vydala Evil Dead.https://www.youtube.com/watch?v=CiTnyxhsV2Q„Společnost Aspyr věnovala mnoho úsilí tomu, aby tato hra byla co nejlepší,“ řekl Karch. „Jsme si plně jisti, že hra bude fantastická, ale je to obrovský produkt a veliké projekty vyžadují spoustu úsilí a času, aby byly správně připraveny, a zvláště když mluvíte o velmi staré hře, museli jsme ji v podstatě od základu přestavět.“Ačkoliv není zatím známo datum vydání hry, jeden z producentů společnosti Aspyr loni uvedl, že se jedná o více než jen remaster. Remake hry Star Wats: Knights of the Old Republic bude limitovanou exkluzivitou pro PlayStation 5 a původně byl odhalen na loňské výstavě PlayStation Showcase.https://www.youtube.com/watch?v=lL-RfE-ioJ8Titul Knights of the Old Republic, vydaný v roce 2003, vypráví příběh souboje Jediů a Sithů, který se odehrává přibližně 4000 let před vznikem Galaktického impéria, jež bylo představeno ve filmu Star Wars z roku 1977. Přestože původní hry Knights of the Old Republic byly po akvizici série společností Disney oficiálně vyřazeny z kánonu Star Wars, objevily se náznaky, že se společnost chystá příběhové prvky z her znovu uvést.

Pokud jste ale nedočkaví, můžete si starý dobrý Star Wars připomenout i na mobilních zařízeních se systém Android (260 Kč) a iOS (240 Kč).

Zdroj: VGC

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.