Star Wars Knights of the Old Republic – logiaš

Saber Interactive pracuje na remaku hry Star Wars: Knights of the Old Republic

20. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

V rámci finanční zprávy společnosti Embracer Group za čtvrté čtvrtletí oznámil člen představenstva Matthew Karch, že na projektu nyní pracuje společnost Saber Interactive, která nedávno vydala Evil Dead.

„Společnost Aspyr věnovala mnoho úsilí tomu, aby tato hra byla co nejlepší,“ řekl Karch. „Jsme si plně jisti, že hra bude fantastická, ale je to obrovský produkt a veliké projekty vyžadují spoustu úsilí a času, aby byly správně připraveny, a zvláště když mluvíte o velmi staré hře, museli jsme ji v podstatě od základu přestavět.“Ačkoliv není zatím známo datum vydání hry, jeden z producentů společnosti Aspyr loni uvedl, že se jedná o více než jen remaster. Remake hry Star Wats: Knights of the Old Republic bude limitovanou exkluzivitou pro PlayStation 5 a původně byl odhalen na loňské výstavě PlayStation Showcase.

Titul Knights of the Old Republic, vydaný v roce 2003, vypráví příběh souboje Jediů a Sithů, který se odehrává přibližně 4000 let před vznikem Galaktického impéria, jež bylo představeno ve filmu Star Wars z roku 1977. Přestože původní hry Knights of the Old Republic byly po akvizici série společností Disney oficiálně vyřazeny z kánonu Star Wars, objevily se náznaky, že se společnost chystá příběhové prvky z her znovu uvést.

Pokud jste ale nedočkaví, můžete si starý dobrý Star Wars připomenout i na mobilních zařízeních se systém Android (260 Kč) a iOS (240 Kč).

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.