Sea of thieves

Sea of Thieves sezóna pět

30. 11. 2021
Zdroj náhledu: Rare

Sea of Thieves od svého prvního spuštění v březnu 2018, během prvních tří let od vydání rozrostla v masivní hru. Napínavá akční adventura je neustále aktualizována a dostává nový obsah. Poslední čtvrtá sezóna přidala Siren Shrines a spoustu nových odměn a kosmetických vylepšení. Trailer podrobně popisuje množství nového obsahu přicházejícího do Sea of Thieves.

Hráči budou moci zakopat svůj poklad na mnoha ostrovech ve hře, aby je mohli uložit a objevit ostatní hráči. To vytváří mapy pokladů pro piráty, kteří zakopou svůj těžce vydělaný poklad. Odměnu pak získají, pokud jiný hráč najde jejich skrytou kořist. Aktualizace také přidá různé ohňostroje a světlice. Ty využijí hlavně hráči, kteří se chtějí dostat do slavnostního ducha sezóny nebo touží vysílat signály zkoumajícím členům posádky.

Sea of Thieves také přidává do hry řadu kosmetických možností. Nejpozoruhodnější je pokračování spolupráce Pirátů z Karibiku, přidání skinu pro jednoho z hlavních antagonistů franšízy kapitána Barbossu. Hra bude také obsahovat spoustu kosmetiky se slavnostní a párty tématikou. Hráči si mohou pořídit sadu „Boreal Aurora“. Ta umí přeměnit lodní plachty na plachty s designem, který je založený na Northern Lights. Sea of Thieves zůstalo v roce 2021 jednou z nejpopulárnějších her s otevřeným světem. Nový obsah páté sezóny vypadá, že ještě více posílí přitažlivost této hry.

Sea of Thieves je nyní k dispozici na PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Přičemž aktualizace pro pátou řadu se spustí už 2. prosince.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.