Sea of Thieves náhled

Sedmá sezóna Sea of Thieves je odložena

20. 7. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Nejznámější pirátskou hrou je již od jejího vydání v roce 2018 zcela jistě Sea of Thieves. Od roku 2021 do hry také pravidelné přichází nové sezóny, které jí přináší určitá vylepšení a novinky. Momentálně probíhá už sezóna šestá, kterou měla 21. července vystřídat sedmá. Vývojářské studio Rare, které stojí za počinem Sea of Thieves, bohužel oznámilo odložení sedmé sezóny. Ta byla poprvé představena v červnu na Xbox Showcase. Její odložení ale není příliš velké, a tak si fanoušci hry mohou oddychnout. Dočkáme se ji už 4. srpna, to znamená jen o dva týdny později, než bylo původně plánováno.

Nadcházející sezóna ponese název „Captaincy“ a hráčům například umožní stát se kapitánem lodi či si svoji loď pojmenovat. Dále také bude možné měnit vzhled kajut na svých lodích a do hry bude přidána nová forma měny.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.