The House of Da Vinci 3 – puzzle se vracejí!

The House of Da Vinci 3 velkolepě završí trilogii

18. 7. 2022
Zdroj náhledu: Blue Brain Games

Cesta, kterou slovenští vývojáři ze studia Blue Brain Games započali už v roce 2017 s vydáním prvního dílu The House of Da Vinci, se pomalu chýlí ke konci. Vedoucí týmu a designér Peter Kubek v našem rozhovoru z minulého roku prozradil, že třetí díl směřuje k velkému finále, a nejnovější trailer je toho důkazem. The House of Da Vinci 3 by dle Steamu měl vyjít koncem tohoto roku jako finální díl této logické trilogie.

Třetí díl bude nabit spoustou nových logických hádanek v nádherném prostředí italské renesance. Naposledy se ujmete role učně a pomocníka slavného Leonarda da Vinci, Giacoma, a pokusíte se pomocí nástroje Oculus Perpetua vzít nelehkou situaci do svých rukou. Čeká nás další časocestování prostorem i časem k překažení spiknutí v příběhu plném historických postav, umění, vědy a zapeklitých puzzlů, které potrápí naše mozkové buňky se vší parádou. Rozuzlení zamotaného příběhu se tak dočká velkého vyvrcholení, jen ještě přesně nevíme kdy.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.