Stray – bacha na kočky!

Stray vybírá peníze na pomoc toulavým kočkám

18. 7. 2022
Zdroj náhledu: BlueTwelve Studio

Vývojáři z BlueTwelve Studio na sebe mohou být náležitě hrdí, a to ještě před vydáním své tolik očekávané hry Stray. Že se na toto kočičí dobrodružství těší snad každý gamer, dokazuje také to, že Stray má ve svém seznamu přání na Steamu nejvíce nedočkavých hráčů. Hra vychází už zítra na PC, PS4 a PS5, proto by se očekávání všech dalo doslova krájet. Vydavatel Annapurna Interactive nyní pořádá charitativní sbírku formou giveawaye, jejíž výtěžek půjde na pomoc toulavým kočkám.

Ve hře Stray budete postaveni do role toulavé kočky, která se na vlastní pěst vydá objevovat tajemství roboty obývaného neonového města, a právě toulavým šelmičkám je věnována sbírka sloužící k jejich potřebám a další pomoci. Annapurna Interactive se spojila s několika společnostmi a útulky, konkrétně s britskou charitativní organizací Cats Protection, Nebraska Humane Cats a Nebraska Humane Society, a společně zorganizovali hned tři akce. Darováním peněžní částky nejenže podpoříte dobrou věc, ale navíc budete mít šanci vyhrát kopii hry Stray. Akce Cats Protection má k dispozici šest kopií a účast je zdarma (finanční příspěvek je dobrovolný), zatímco Nebraska Humane Cats a Nebraska Humane Society mají pouze po čtyřech kopiích a zúčastnit se lze darováním nejméně pěti dolarů.

Toto ovšem nebude jedinou cestou, jak vyhrát kód ke hře. Britská YouTuberka Emmalition bude v den vydání Stray živě streamovat a přitom rozdávat dva kódy.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.