See

See se s námi rozloučí třetí sérií, ale ta má stát za to!

20. 7. 2022
Zdroj náhledu: Apple.com

Seriál, ve kterém je skoro celý zbytek lidstva slepý, se blíží ke svému naprostému konci. Bohužel po třetí sérii už prodloužen nebude, a tak Jasona Momou v jeho naprosto fantastické roli Baba Vosse už více neuvidíme. Nicméně tvůrci přislíbili, že série bude mít více než důstojný konec, a diváci se tak nebudou muset ani trošku bát, že by některé otázky nezůstaly zodpovězené.

Uvidíme, kam se bude nyní seriál ubírat, protože druhá série skončila velice otevřeně a opět to vypadá, že i ta největší mrcha pod sluncem se dožije dalších dílů. Každopádně můj osobní tip je, že se konečně podíváme na další hranice Trivantské říše, tam se totiž můžeme setkat s nějakými těmi šílenými nepřáteli, o kterých se druhá série pravidelně zmiňuje. Poslední série See začíná na Apple TV+ už 26. 8. letošního roku, jak se Baba Voss vypořádá s nejnovější hrozbou?

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.