Stolní hra Kingdom Come: Deliverance spouští svou kampaň

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Boardcubator

Přivítejte středověk na svém stole s deskovou hrou Kingdom Come: Deliverance, která, jak už jste asi odtušili, přímo vychází z uznávaného českého titulu z roku 2018 od Warhorse Studios. Brněnské studio Boardcubator se zaměřuje na crowdfundingové stolní hry a Kingdom Come: Deliverance je jejich čtvrtý počin na poli deskovek. Kampaň se spouští dnes 19. 9. 2022 v 18.00 na stránkách Gamefound.

Stolní hra Kingdom Come: Deliverance nabídne pořádnou českou vřavu 15. století pro jednoho až čtyři hráče na cca čtyři hodiny herního času. Vychutnejte si světoznámou českou videohru trochu z jiného soudku, kde nic jako magie, draci, zombie, čarodějové ani kouzelné víly neexistuje. Ke hraní navíc budete potřebovat mobilní telefon, protože přiložená aplikace vám pomůže lépe se ponořit do příběhu, nabídne přizpůsobivý zvukový design a plně namluvený projev profesionálních hlasových herců. Mezi klíčové vlastnosti autoři uvádějí důraz na historickou autenticitu, rozsáhlý a pohlcující příběh, jedinečný bojový systém či systém tvorby postavy.

Zdroj: Boardcubator

„Vývoj této hry byl skutečnou výzvou. Naším cílem bylo najít novou úroveň zážitku z deskové hry spojenou s moderními technologiemi, aniž bychom popřeli společenské aspekty sezení u deskové hry. A myslím, že se nám to podařilo!“ říká Marek Loskot, producent projektu z Boardcubatoru.

Od prvních prototypů jsme věděli, že Boardcubator je na správné cestě. A po celou dobu nás přesvědčovali s každou novou verzí. Podařilo se jim bez problémů přenést étos digitální hry na stůl – a to je nakažlivější než mor,“ jak to hezky vystihl Martin Frývaldský z Warhorse Studios. 

Zdroj: TZ

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn