Sherlock Holmes – Logo

Sherlock Holmes je odložen

15. 9. 2021
Zdroj náhledu: Frogwares

V poslední době byly ohlášeny odklady několika různých očekávaných her. Odkladu se bohužel nevyhnul ani slavný britský detektiv Sherlock Holmes. Jeho nové dobrodružství nesoucí název „Chapter One“ bylo bohužel též odloženo, což však platí pouze pro předchozí verze konzolí Xbox One a PS4. Tento čtvrtek má být zveřejněn termín vydání pro PC i konzole nové generace Xbox X/Series a PS5. Předpokládá se, že by se nové Sherlockovo dobrodružství mohlo objevit už na podzim.

Zdroj: Frogwares

Vývojáři jsou si vědomi toho, že tento krok může některé hráče podráždit. Po rozsáhlém interním testování a diskuzích s týmem QA se rozhodli, že bude lepší zaměřit se na vydání hry na třech platformách. To jim poskytne mnohem více času na její vyladění pro starší generaci konzolí.

Zdroj: Frogwares

Na jednu stranu s jejich záměry souhlasím z toho důvodu, že jde o správnou věc. Chtějí svým fanouškům nabídnout co nejlepší hru. Na druhou stranu mě štve, že absence nové generace PlayStation 5 znamená, že mnoho hráčů bude muset čekat kdovíjak dlouho, než si svou oblíbenou hru budou moci zahrát. Osobně bych byl radši, kdyby počkali s vydáním pro novou generaci a raději se soustředili na doladění pro tu starší.

Hru si můžete přidat do seznamu přání ve službách SteamEpic a GoG. Sledovat ji můžete také na oficiální stránce hry, Twitteru nebo kanálu vývojářů na YouTube.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.