Youtubers Life 2 má své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
V roce 2016 vyšel zajímavý simulátor, kde jste měli šanci se vžít do života youtubera. Vaším úkolem bylo se stát nejznámějším youtuberem v tomto herním světě. Mohli jste si vybrat, na jaké téma chcete vytvářet videa. Například jste mohli natáčet hry, vaření či třeba módu. Hra se velice rychle stala populární, a tak v dubnu tohoto roku bylo oznámeno pokračování.
Včera, tedy 14. září 2021, vyšel trailer, kde je i oznámeno datum vydání. Youtubers Life 2 si oficiálně budete moci zahrát již 19. října tohoto roku. Druhý díl si bude možné zakoupit na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch. Cena hry na PC bude 29,99 $ a na konzole by měl titul stát 39,99 $.

Co nového nás čeká v Youtubers Life 2?

Svůj kontent budete sdílet na několika aplikacích a neustále budete muset sledovat trendy, aby vaše čísla sledovanosti neklesala. Stejně jak v prvním díle budete navazovat vztahy s ostatními youtubery, kteří budou společně s vámi žít v takzvaném „NewTube“. Ve druhém díle budete mít mnohem více prostoru na objevování tohoto města. Bude to trochu nutnost, pokud totiž objevíte nějaké zajímavé místo jako první ze všech youtuberů, zhlédnutí a noví odběratelé se k vám jen pohrnou. Budete mít také přístup k dronu, který bude vaším spolehlivým pomocníkem při natáčení různých videí.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn