Youtubers Life 2 náhled

Youtubers Life 2 má své datum vydání

15. 9. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

V roce 2016 vyšel zajímavý simulátor, kde jste měli šanci se vžít do života youtubera. Vaším úkolem bylo se stát nejznámějším youtuberem v tomto herním světě. Mohli jste si vybrat, na jaké téma chcete vytvářet videa. Například jste mohli natáčet hry, vaření či třeba módu. Hra se velice rychle stala populární, a tak v dubnu tohoto roku bylo oznámeno pokračování.

Včera, tedy 14. září 2021, vyšel trailer, kde je i oznámeno datum vydání. Youtubers Life 2 si oficiálně budete moci zahrát již 19. října tohoto roku. Druhý díl si bude možné zakoupit na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch. Cena hry na PC bude 29,99 $ a na konzole by měl titul stát 39,99 $.

Co nového nás čeká v Youtubers Life 2?

Svůj kontent budete sdílet na několika aplikacích a neustále budete muset sledovat trendy, aby vaše čísla sledovanosti neklesala. Stejně jak v prvním díle budete navazovat vztahy s ostatními youtubery, kteří budou společně s vámi žít v takzvaném „NewTube“. Ve druhém díle budete mít mnohem více prostoru na objevování tohoto města. Bude to trochu nutnost, pokud totiž objevíte nějaké zajímavé místo jako první ze všech youtuberů, zhlédnutí a noví odběratelé se k vám jen pohrnou. Budete mít také přístup k dronu, který bude vaším spolehlivým pomocníkem při natáčení různých videí.

Zdroj: techraptor.net

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.