PlayStation 5 – kryty

Aktualizace systémového softwaru Playstation vyjde už zítra!

14. 9. 2021
Zdroj náhledu: Sony

Zítra se dočkáme nové softwarové aktualizace, která přinese nové funkce pro PS5, PS4 a mobilní aplikaci PS App.

Nová aktualizace PS5 nabídne například podporu 3D zvuku pro vestavěné televizní reproduktory, ale to nejdůležitější, po čem hráči volali už od vydání nové generace konzole, bylo rozšíření úložiště pro Playstation. Už zítra si všichni hráči budou moct rozšířit svoji kapacitu konzole pomocí M.2 SSD, což je typ vysokorychlostního disku SSD, který lze nainstalovat do konzole PS5 nebo PS5 Digital Edition. Úložiště M.2 SSD půjde použít ke stahování, kopírování a spouštění her pro PS5 a PS4 a také mediálních aplikací. Hry na PS5 a PS4 můžete hrát přímo z úložiště M.2 SSD a volně je přesouvat mezi možnostmi úložiště.

PS4 nabídne nové funkce, včetně možnosti si zobrazit trofeje z PS5 na svém PS4 profilu. Nové zajímavé funkce se dočká i aplikace PS App a PS Remote Play, ta nabídne hráči možnost vzdáleného streamování a hraní her na PS4 a PS5. Sony upozorňuje na kvalitu, která bude závislá na rychlosti internetu sítě vašeho operátora.

Bohužel nebyl oznámena žádná novinka nebo aktualizace pro Playstation VR, pravděpodobně z důvodu, že Sony připravuje novou generaci VR pro nejnovější generaci konzole Playstation 5.

Na kompletní novinky aktualizace se můžete podívat ve videu.


Článek pro Gaming Professors napsal Václav Zakouřil.

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.