Oznámení nové MMORPG hry jménem Bitcraft

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Clockwork Labs
Nové malé vývojářské studio s názvem Clockwork Labs oznámilo hru, která dle mého má velký potenciál. Titul nese název Bitcraft a mělo by jít o hru, kterou vývojáři definují jako „nový typ MMORPG“. Nejsem si úplně jistá, co tohle označení má znamenat, a tak se budeme muset nechat překvapit.

O čem Bitcraft bude?

Vývojáři slibují, že hráči budou mít neskutečně mnoho možností, jak se u titulu zabavit. Hráči budou společně tvořit civilizaci v divočině, kde budou moci farmařit, směňovat, vyrábět, stavět a objevovat nebezpečný svět kolem sebe. Budou také moci vylepšovat své dovednosti, kterých by nemělo být málo. Dokonce i města by nemělo být problém vybudovat.
Bitcraft s sebou bude nést i krátký příběh. Jakožto hráči se probudíte v těle mysteriózní postavy uprostřed vám neznámé divočiny. Ze začátku nebude přežití jednoduché, ale budete moci spolupracovat s ostatními hráči. Po čase však zjistíte, že nejste zdaleka první civilizací na tomto světě.
Vývojáři doopravdy hráčům naslibovali hory doly, otázkou však je, zda všechny své sliby dodrží. Pokud ano, věřím, že by Bitcraft mohl být velice zábavný titul, u kterého nebude těžké strávit několik desítek hodin.

Hru můžete sledovat zde. 

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn