Bitcraft náhled

Oznámení nové MMORPG hry jménem Bitcraft

17. 9. 2021
Zdroj náhledu: Clockwork Labs

Nové malé vývojářské studio s názvem Clockwork Labs oznámilo hru, která dle mého má velký potenciál. Titul nese název Bitcraft a mělo by jít o hru, kterou vývojáři definují jako „nový typ MMORPG“. Nejsem si úplně jistá, co tohle označení má znamenat, a tak se budeme muset nechat překvapit.

O čem Bitcraft bude?

Vývojáři slibují, že hráči budou mít neskutečně mnoho možností, jak se u titulu zabavit. Hráči budou společně tvořit civilizaci v divočině, kde budou moci farmařit, směňovat, vyrábět, stavět a objevovat nebezpečný svět kolem sebe. Budou také moci vylepšovat své dovednosti, kterých by nemělo být málo. Dokonce i města by nemělo být problém vybudovat.

Bitcraft s sebou bude nést i krátký příběh. Jakožto hráči se probudíte v těle mysteriózní postavy uprostřed vám neznámé divočiny. Ze začátku nebude přežití jednoduché, ale budete moci spolupracovat s ostatními hráči. Po čase však zjistíte, že nejste zdaleka první civilizací na tomto světě.

Vývojáři doopravdy hráčům naslibovali hory doly, otázkou však je, zda všechny své sliby dodrží. Pokud ano, věřím, že by Bitcraft mohl být velice zábavný titul, u kterého nebude těžké strávit několik desítek hodin.

Hru můžete sledovat zde. 

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.