HeistGeist – úvodka

Slovenská kyberpunková hra HeistGeist se představuje

2. 6. 2022
Zdroj náhledu: Doublequote Studio

Slovenské studio Doublequote Studio, autor hry Blood Will Be Spilled, nyní představuje svou novou hru HeistGeist. Bude se jednat o příběhové RPG zasazené do kyberpunkové fiktivní verze střední Evropy ve 40. letech 20. století, díky čemuž narazíte na plno skutečných lokací. Hlavní hrdinkou bude zlodějka Alexandra, která se kvůli nepovedené zakázce musí skrývat před zákonem, korporátními zabijáky a nespokojeným klientem. Přesto si na živobytí bude muset vydělat, a tak dáte dohromady tým těch nejlepších specialistů, kteří se postarají o to, aby se vaše chyba už neopakovala. Detailně promyšlené loupeže, hackování firemních systémů a karetní souboje s nepřáteli, to vše vás čeká ve hře HeistGeist.

Zdroj: Doublequote Studio

HeistGeist v sobě skloubí taktické plánování, karetní souboje, sestavování vlastního balíčku vyhovujícího vašemu hernímu stylu a strategii, hackování skrze hádanky, intriky, důležité volby, napínavý kyberpunkový příběh a vylepšování útočné síly s vytvářením mocných kombinací.

Pomozte Alexandře napravit si pošramocenou reputaci. Hra je naplánovaná na rok 2023 a vyjde na Steam a Nintendo Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.