Have a Nice Death – úvodka

Smrťák workoholik už začal řádit v Have a Nice Death

11. 3. 2022
Zdroj náhledu: Magic Design Studios

Společnosti Death Inc. se stará o rovnováhu všech mrtvých nešťastníků a jejich duší. Hlavounem firmy je samozřejmě všemi známý Smrťák, který už se vidí na vytoužené dovolené. Dát si na chvíli pohov od všeho toho papírování je kratochvíle tuze nádherná. Ne vše jde podle plánu a zaměstnanci se z ničeho nic rozhodnou rovnováhu duší narušit, čímž jde Smrťákovo volno do kopru. Naštvaná Smrt od papíry zavaleného stolu popadne svou věrnou kosu a jde všem ukázat, kdo je tady pánem! Have a Nice Death je roztomilá plošinovka s poučnou pointou, že zahrávat si se svým šéfem se rozhodně nemá!

Zdroj: Magic Design Studios

Tato vtipná roguelike Metroidvanie se dočkala vydání předběžného přístupu, kde se v temně laděných procedurálně generovaných lokacích budete snažit ještě více zdokonalit své dovednosti, poklábosit s roztodivnými postavami a nastolit pořádek. Smrt samozřejmě nemůže zemřít, proto po každém vašem výkonu bude následovat jeho hodnocení. Čím lepší, tím zajímavější odměny. Hra se má dočkat celkem tří velkých updatů, z nichž první přijde v průběhu dubna a přidá novou lokaci, minibosse a různé výzvy. Další dva budou následovat někdy během léta. Zatím se Have a Nice Death jeví jako titul, ve kterém za málo peněz dostanete hodně muziky.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.