American Theft 80s

American Theft 80s se představuje hratelným prologem

11. 3. 2022
Zdroj náhledu: Noble Muffins

Určitě již mnoho z vás slyšelo o Thief Simulatoru. Hra, kde se vžijete do role zloděje a vykrádáte domy za zády zdejších nájemníků, si získala velkou oblibu a popularitu. Vývojáři ze studia Noble Muffins nyní pracují na podobné hře z éry osmdesátých let. American Theft 80s je dokonce nyní dostupný jako hratelné demo.

Zdroj: Noble Muffins 

Krádež VHS kazet

Jsou osmdesátá léta a vy hrajete za Jacka, který si snaží přivydělat jistou nelegální činností. Budete se vkrádat do cizích obydlí a hledat tam užitečné a cenné předměty. Naleznete zde vše, co k tomuto období patří, jako jsou staré velké televize, VHS kazety, kazetové přehrávače a mnoho dalšího. Co nepoberete do batůžku, musíte odnosit do svého auta ručně. Vždy vám přijde vhod mít u sebe páčidlo a na špinavou práci i kladivo. Nezapomeňte si pořádně obhlédnout okolí, aby vás při krádeži nepřekvapil zdejší nájemník. Potom vám nezbude nic jiného než se dát na útěk před policií.

Zdroj: Noble Muffins 

American Theft 80s: Prologue je nyní dostupný na platformě Steam. Demo je zcela zdarma, a tak si jej může vyzkoušet úplně každý. Nabídnout by mělo dokonce několik hodin zábavy. Samotné vydání plné hry ještě nemá přesně určené datum vydání, nicméně lze očekávat, že to bude již v nejbližší době.

Rozšíření i pro Thief Simulator

Již brzy se taktéž dočkáme nového DLC do hry Thief Simulator. Rozšíření Luxury Houses přidá hned tři nové domy, které můžete vykrást, a objevíte zde nájemníky s novými odlišnými zvyklostmi. Dále zde naleznete dvě nová auta, více položek ke krádeži a také další bonusové mise. DLC vychází již 24. března.

Zdroj: Noble Muffins 


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.