Kirby k oslavám 30. výročí bude prodávat tancující budík

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

V roce 2022 je to už třicet let, kdy světlo světa spatřila oblíbená hra Kirby. K oslavě tohoto výročí se Hal Laboratory a Nintendo rozhodli, že kromě velké oslavy přidají i nějaký ten merch. Hlavním tahákem má tak být tancující budík. To samozřejmě není všechno, na ty, kteří si stihli věci koupit v předobjednávce, čekají i nějaké ty slevy navíc, včetně různých náhrdelníků, šperků a mega velkého plyšáka.

Všechny tyto novinky jsou inspirovány designem nové hry Kirby and the Forgotten Land. Dokonce i kavárna Kirby v Japonsku se přejmenovala, aby promovala tuto blížící se novinku, která je naplánována na srpen letošního roku. V Japonsku je hra Kirby natolik oblíbená, že se dokonce plánuje i tzv. Ichiban Kuji (což je taková loterie), v níž budou fanoušci losovat o některou z cen do sbírky. Celkem bude tak v sortimentu přes 21 různých kusů, včetně tanečního budíku. Další pak budou plyšáci, klíčenky, ručníky, 3D kalendář nebo brýle.
Cena za každou vstupenku do této loterie je 5 amerických dolarů. Po zakoupení vstupenky si budete moci po 21. květnu 2022 zkontrolovat, zda jste něco vyhráli, nebo nikoliv. Bohužel to vypadá, že celá tato akce ke Kirbyho výročí se soustředí především na Japonsko. Nicméně vzhledem k popularitě hry není vyloučené, že se brzy oslavy přesunou do celého světa.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn