Somerville – propast

Somerville brzy postihne mimozemská invaze

28. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud patříte mezi ty hráče, kteří netrpělivě vyhlížejí zombie apokalypsu, musím vás tentokrát zklamat. Jako odpustek tu pro vás však mám trochu jiný, leč velmi podobný scénář, ve kterém se pokusíte ochránit svou rodinu před nebezpečím z vesmíru. Somerville bude temně laděný příběh, v němž musíte využít jakýchkoliv prostředků k tomu, aby vaše rodina byla opět spolu, a dovést všechny její členy do bezpečí. Tento titul drobnějšího formátu cílí na ponurejší atmosféru, emočně založený dojem, ručně vytvořený apokalyptický svět a na důsledky mimozemského konfliktu.

Robotičtí návštěvníci z jiné galaxie začnou na Zemi rozsévat smrt už 15. listopadu 2022 na PC skrze Steam. Najděte způsob, jak se ubránit robotickým utlačovatelům, zachránit své blízké, přežít v nehostinných podmínkách a odhalit tajemství mimozemské rasy. O titulu se toho neví mnoho, ale už nyní je nad slunce jasné, že se za tímto malým projektem bude skrývat velký kus práce a mnoho emocí.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.