Cult of the Lamb

Do Cult of the Lamb přichází Rituál krvavého měsíce

27. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Co bychom také jiného od této sektářské hry před blížícím se Halloweenem mohli čekat? Tento svátek mrtvých, strašidel a sladkostí se musí oslavit i u těchto bláznivých animovaných zvířátek. Přichází Rituál krvavého měsíce neboli Blood Moon Festival.

U něj tisková zpráva udává: „Za svitu krvavého měsíce mohou věřící sklízet dýně a odemknout zcela nový rituál, který vzkřísí bývalé členy jejich kultu a vyžene je zpět do země živých jako potulné duchy. Chytání těchto potulných duchů přináší nové formy následovníků a také strašidelné dekorace na výzdobu tábora, ale buďte rychlí, Rituál krvavého měsíce skončí už 10. 11.“

Na festivalu kromě samotného rituálu budou k odemčení i tři nové formy následovníků, nějaké ty dekorace a nová skladba. Proto pospíchejte, festival skončí velice brzy, a užijte si zase trošku té krve.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.