Sonic Frontiers – ostrov

Sonic Frontiers konečně prozradil datum vydání

24. 8. 2022
Zdroj náhledu: Sonic Team

Během včerejšího zahájení veletrhu Gamescom byla herní komunita zahlcena hromadou oznámení nových titulů, ale i detailů o těch hrách, na které netrpělivě čekají fanoušci již několik měsíců, ne-li let. Velké oznámení si na tento večer plánoval také titul Sonic Frontiers, u kterého všichni doufali v odhalení data vydání, a ono se zadařilo. Spekulace jsou u konce, Sonic Frontiers skutečně vyjde v listopadovém termínu, a to 8. 11. 2022 na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4/5, Nintendo Switch a PC.

Kromě data vydání nám byl představen také nový příběhový trailer, který nás blíže seznamuje s postavou Sage. Ta údajně bude hrát roli jedné ze záporáků. Obklopena rudou aurou fanouškům velice připomíná postavu Infinita, ale příjemné ohlasy sklidilo hlavně to, že jde po dlouhé době o dívčí záporačku v tomto univerzu. Sonicovo pátrání po zmizelých smaragdech ho zavede na tajuplné Starfall Islands s neobvyklými tvory, kde bude muset zachránit nejen místní obyvatele, ale i své uvězněné přátele. Trailer v rychlém sledu ukázal rozmanité lokace a úrovně Cyber Space.

Dosud nejambicióznější titul série se tentokrát vůbec poprvé předvede v otevřeném světě, a proto je pro fanoušky tento experiment Segy tak moc lákavým. Naštěstí na něj nemusíme čekat až tak moc dlouho. Hra bude k dostání ve fyzické podobě a dvou speciálních edicích, a to Digital Standard Edition (60 dolarů) a Digital Deluxe Edition (70 dolarů). Standardní edice bude obsahovat samotnou hru a poklad dobrodruha, jehož obsah vám pomůže se snazšími začátky a levelováním. Naopak Deluxe edice navíc přihodí žetony, portálové vybavení, klíče, kosmetické doplňky, digitální artbook a digitální soundtrack s dvaceti pěti skladbami.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.