Wanted: Dead má datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @110industries
Když se společnost 110 Industries objevila na loňském veletrhu Tokyo Game Show, nikdo nevěděl, co očekávat. Jak se ovšem brzy ukázalo, oznámení přišlo od samotného vydavatele. Padesátiminutovou videoprezentaci zahájil legendární herní designér Yu Suzuki. Před koncem videa byly odhaleny tři zajímavé projekty, z nichž jedním je oldschoolová zombie hack and slash hra Wanted: Dead.

Tento hybrid brutální střílečky a slasheru, na jehož vývoji se podílela společnost Soleil a mnoho členů stejného týmu, který pracoval na restartu Ninja Gaiden a Dead or Alive 5, byl vydavatelem popsán jako milostný dopis šesté generaci domácích konzolí, a díky tomu se mu dostalo velké pozornosti fanoušků. Nyní, téměř o celý rok později a po nesčetných oznámeních na Twitteru, vydavatel konečně odhalil datum vydání spolu se zbrusu novým trailerem.

Trailer s datem vydání, který obsahuje řadu vystřižených scén ve stylu anime a živé záběry herečky a režisérky MGS 5 Stefanie Joosten, prozrazuje, že titul Wanted: Dead vyjde 14. února 2023 a bude k dispozici na konzolích PlayStation a Xbox současné i předchozí generace.
I když je příjemné mít pevné datum vydání, pro některé fanoušky může být tato zpráva zklamáním. To bohužel znamená, že Wanted: Dead se připojí ke hrám Forspoken, Starfield a Hogwarts Legacy, které byly odloženy na rok 2023.
Zájemci o Wanted mohou v následujících dnech a týdnech očekávat další novinky, protože projekt a vydavatel se mají objevit na veletrzích Gamescom, Numerik Games Festival, Pax West a na letošním Tokyo Game Show, který potrvá do 18. září.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn