Sonic Frontiers – kuk

Sonic Frontiers se odhaluje v krátkém teaseru

1. 6. 2022
Zdroj náhledu: Sega

Sega má se Sonicem velké plány. Nejenže se tento modrý rychlík dostává stále více do srdcí mnoha fanoušků skrze populární filmová zpracování, ale ve vývoji je hned několik seriálů a zraky hráčů se nyní upírají k nejambicióznějšímu projektu, hře Sonic Frontiers. Prozatím toho nevíme mnoho, kromě toho, že titul vyjde někdy během Vánoc tohoto roku na Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4, Nintendo Switch a PC. Mělo by se jednat o vůbec první hru se Sonicem, která nabídne otevřený svět k volnému průzkumu!

Díky novému teaseru si nyní můžeme udělat představu o samotné hratelnosti Sonic Frontiers, kdy se hráči v otevřeném světě Starfall Islands budou moct volně pohybovat, bojovat s nepřáteli a objevovat krásy tamní přírody. Z rozhovoru v roce 2021 kreativní ředitel Takashi Iizuka prozradil, že doufá v to, aby nadcházející hra poskytla dobré základy pro budoucí tituly ze série Sonic. Nezapomeňme také, že 23. června vychází remasterovaná verze Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic the Hedgehog 3, Sonic & Knuckles a Sonic CD v ucelené kolekci Sonic Origins. Původní samostatné verze všech těchto her již byly staženy z digitálního prodeje koncem května.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.