Sony má údajně po The Last of Us předělat i Horizon Zero Dawn

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
V kuloárech začínají přicházet informace, že Sony se chystá udělat další předělávku, nyní na pět let starou hru Horizon Zero Dawn. Momentálně není jisté, jestli to bude remaster, nebo remake, nicméně grafická podoba by se měla přiblížit letošnímu vydání Horizon Forbidden West. Tuto informaci jako první přinesla redakce MP1ST.
Její zdroj i prozradil, že vývojáři pracují na vylepšeném systému nasvícení, lepších texturách a animacích společně s novými modely postav, které odpovídají modelům z Forbidden West. Informace následně potvrdila redakce VGC, jen s rozdílem, že se mluví přímo o remasteru Horizon Zero Dawn s novými možnostmi.
Celkově tak PlayStation bude nejspíš vylepšovat další ze svých kasovních trháků. Připomeňme si i jiné úpravy, co přišly na PlayStation 5, jako Ghost of Tsushima, Uncharted 4 a nyní The Last of Us. Zajímavostí je, že Horizon Zero Dawn vydal PC verzi nedávno, respektive v srpnu 2020, a na PlayStation 5 byla zdarma aktualizace zajišťující podporu 60 snímků za sekundu.
VGC a MP1ST také zmiňují multiplayerovou hru zasazenou do světa Horizon na PlayStation 5 i na PC. Ostatně by to dávalo smysl, protože Simon Larouche vedl například vývoj Rainbow Six: Siege nebo online režim ve Splinter Cell: Blacklist. Uvidíme, jak celá tato situace nakonec dopadne, nicméně by vše mohlo být oznámeno nejspíš současně s prvními trailery či teasery seriálové adaptace hry, kterou chystá Netflix, ačkoliv se nemá jednat o „přímou adaptaci“.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn