Welcome Color to World je tu s prvním gameplayem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Lever Man Interactive
Studio Lever Man Interactive vydalo první gameplay jejich připravované hry Welcome Color to World. V té se vypráví příběh o dvou bratrech, Foxovi a Daxovi. Ti unikli krutému přepadení v jejich vesnici Isgana, z posledního lidského velkoměsta, které stálo v cestě zlému králi Bokriegovi, který ze zemí vysál veškerou barvu a zahalil svět temnotou. Tento cyklus se opakuje tak často, dokud zlo nevymizí z krajiny, a to zlo vždy vyvře za 18 let. Je čas tento cyklus ukončit jednou provždy.
Se spoluhráčem budete procházet obrovský svět Isgroid, ve kterém budete plnit různé úkoly, řešit hádanky, vařit lektvary, bojovat s nepřáteli, a to nejdůležitější, kreativně zbarvovat celý svět. Tvůrci dokonce slibují, že si budou moci hráči nastavit postavu kompletně dle svého, tedy od ponožek až po helmu.

Zdroj: Lever Man Interactive

Tahákem má být především kooperace mezi bratrem Foxem a Daxem, tedy mezi hráčem jedna a tím, s kým se chce velice brzy přestat kamarádit. Postavy jsou rozdílné ve svých vlastnostech, takže každá umí něco jiného, což jen více nabuzuje do hraní. Early access Welcome Color to World se spouští už 6. 1. 2023 a vy si už nyní můžete hru více prohlédnout na Steamu. Není skvělé, že se i u nás vytváří takto nápadité hry?

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn