Welcome Color to World

Welcome Color to World je tu s prvním gameplayem

2. 10. 2022
Zdroj náhledu: Lever Man Interactive

Studio Lever Man Interactive vydalo první gameplay jejich připravované hry Welcome Color to World. V té se vypráví příběh o dvou bratrech, Foxovi a Daxovi. Ti unikli krutému přepadení v jejich vesnici Isgana, z posledního lidského velkoměsta, které stálo v cestě zlému králi Bokriegovi, který ze zemí vysál veškerou barvu a zahalil svět temnotou. Tento cyklus se opakuje tak často, dokud zlo nevymizí z krajiny, a to zlo vždy vyvře za 18 let. Je čas tento cyklus ukončit jednou provždy.

Se spoluhráčem budete procházet obrovský svět Isgroid, ve kterém budete plnit různé úkoly, řešit hádanky, vařit lektvary, bojovat s nepřáteli, a to nejdůležitější, kreativně zbarvovat celý svět. Tvůrci dokonce slibují, že si budou moci hráči nastavit postavu kompletně dle svého, tedy od ponožek až po helmu.

Zdroj: Lever Man Interactive

Tahákem má být především kooperace mezi bratrem Foxem a Daxem, tedy mezi hráčem jedna a tím, s kým se chce velice brzy přestat kamarádit. Postavy jsou rozdílné ve svých vlastnostech, takže každá umí něco jiného, což jen více nabuzuje do hraní. Early access Welcome Color to World se spouští už 6. 1. 2023 a vy si už nyní můžete hru více prohlédnout na Steamu. Není skvělé, že se i u nás vytváří takto nápadité hry?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.