Another Crab´s Treasure

Souls-like krab, co rád jí odpadky? Proč ne, vítejte v Another Crab´s Treasure

25. 2. 2024
Zdroj náhledu: Igdb.com

Hrajte jako odpadky milující krab v této nové souls-like nezávislé hře. Souls-like dobrodružná hra ve znečištěném podvodním prostředí, která může naplnit vaše krabí sny (protože kdo je nemá) o odpadcích, pochází od příznačně pojmenovaného vydavatele Aggro Crab. Připravovaný titul Another Crab´s Treasure zprostředkovává environmentální poselství prostřednictvím příběhu o přežití v duchu souls-like, kde se ujmete role malého korýše a postavíte se světu.

Prohledávejte znečištěné vody při hledání nových domovů, které si nasadíte na záda při průchodu „živým podmořským královstvím na pokraji zhroucení“ v této veselé pohádce o odvaze, odhodlání a touze po domově. Another Crab´s Treasure vám totiž chce dát především lasturku k žití.

Motto hry? Co je pro jednoho odpadem, může být pro druhého pokladem. Humorně stylizovaný vzhled Another Crab´s Treasure prošel od vydání dema z listopadu 2023 změnou a vývojáři z Aggro Crab sdíleli, že díky zpětné vazbě komunity se jim povedlo hru dostat na vyšší level. Slovy tvůrců: „Proč jsme stáhli demoverzi, ptáte se? Za prvé, se všemi těmito velkými změnami, které jsme udělali během posledního měsíce, jsme nechtěli, aby stará smradlavá verze hry byla venku. Kromě toho, i když to byla neuvěřitelná zkušenost, poslechnout si vaši zpětnou vazbu, může to pro tým být celkem náročné na psychiku! Držet krok s vašimi komentáři během finálního úseku vývoje…" 

Seznam změn od vydání dema je docela velký. Upravily se statistiky lastur, přidalo se více plošinovkových prvků, upravila se hratelnost a lehce i ovládání. Tvůrci tak jdou hráčům skutečně vstříc, což si přiznejme, že bývá dneska už docela i vzácností. Počin vyjde na Steamu znovu už 25. dubna 2024. Jakou dáváte této krabárně šanci?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.