Firecuda Gaming HDD 2TB Grogu Edition

Soutěž o 2TB HDD speciální edice Baby Yoda

12. 5. 2022
Zdroj náhledu: Seagate

Společnost Seagate představila edici tří externích pevných disků, na nichž jsou vyobrazeny postavy ze světa Star Wars. Konkrétně se jedná o Boba Fetta, Grogua a Mandaloriana. Více se můžete dočíst v přiloženém článku níže. A my si o jeden z nich s motivem Baby Yody společně zasoutěžíme.

Soutěž – jak se zapojit?    

Soutěž bude probíhat od 12. 5 2022 do 18. 5. 2022 na naší facebookové stránce a na našem instagramu.

Pro vstup je nutné být sledujícím, tedy mít To se mi líbí na našem facebooku a instagramu. Kromě toho je ještě potřeba:

  • Olajkovat tento příspěvek.
  • Napsat jakýkoliv komentář.

Losování bude probíhat pomocí commentpickeru z náhodných komentujících pod příspěvky z facebooku a instagramu.Výhra bude odeslána vítězi prostřednictvím Zásilkovny.

Partner soutěže    

Seagate logo

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Matyáš Macek

Matyáš přišel o herní panictví s „vietnamkou“, tedy s „fejkovou“ retro TV konzolí z tržnice při hraní Battle City, Contra, Bomberman a dalších retro pecek. Poté následovalo období PS konzolí, GTA 2 počínaje, Duke Nukemem konče. Nyní spíše preferuje hraní na PC a VR, ale na konzole nezanevřel. Nejoblíbenější hrou je Stronghold Crusader. Je studovaným lékařem a kromě hraní je jeho největším koníčkem cestování a posezení s přáteli.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.