Rogue Company - Epic Games

Speciální balíček do hry Rogue Company zdarma na Epic Games Store

11. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Také následujících sedm dní si můžeme přidat do svých knihoven na Epic Games Store novou položku zcela zdarma, který nahradí vesmírnou strategii Aven Colony, v níž jsme měli za úkol kolonizovat cizí planetu. Tentokrát se ovšem nejedná o žádnou hru, nýbrž speciální balíček do free-to-play akční střílečky na hrdiny Rogue Company.

Rogue Company Season Four Epic Pack by vydán jako exkluzivní balíček pro zahájení čtvrté sezóny a obsahuje dva nové hrdiny, konkrétně žoldáka Scorche a pekelnou dívku Switchblade. Dále díky němu získáte 20 000 bodů XP a také estetický skin Inferno Imp.Rogue Company je akční střílečka na hrdiny, která vyšla na podzim roku 2020 pro PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Obsahuje přibližně dvacet hrdinů a rovněž podporuje cross-play napříč všemi platformami.

Exkluzivní balíček Rogue Company Season Four Epic Pack bude na Epic Games Store k dispozici do 18. listopadu 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.