Assassins Creed Chronicles - zdarma

Trilogie Assassin's Creed Chronicles je pro PC k dispozici zcela zdarma

10. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Ubisoft se rozhodla při příležitosti oslav 35.výročí nadělit hráčům celou trilogii Assassin's Creed Chronicles zcela zdarma. Nabídka ovšem platí jen pár dní.

Assassin's Creed Chronicles je spin-offem známé série a jedná se o 2.5D stealth plošinovku, kterou má na svědomí vývojářské studio Climax Studios. Příběh Chronicles nás zavede do celkem tří lokalit světa.

V prvním díle zavítáme do roku 1526, do Číny. Dynastie Ming se začíná hroutit a v roli Shao Jun, jakožto poslední Assassinky z čínského bratrstva, se vydáváme zpět do své vlasti, abychom vykonali krvelačnou pomstu. Druhé pokračování nás zavede do Indie, kde v roli Arbaaze máme za úkol získat zpět posvátný artefakt. Zakončení trilogie se pak odehrává v Rusku, konkrétně v roce 1917, kdy započala Říjnová revoluce.

Trilogii Assassin's Creed Chronicles s českými titulky můžete na platformě Ubisoft Connect získat zcela zdarma do 12. listopadu, do 11 hodin našeho času. Akce platí pouze pro PC verzi.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.