Wild Hearts

Spustil se early access do Wild Hearts, lákadlem je story trailer

15. 2. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Od 13. února je možné navštívit zdivočelou zemi Wild Hearts. Hra sice ještě oficiálně nevyšla, ale už nyní startuje velkorysá zkušební (trial) verze, jež vás nechá po celých deset hodin běhat v novém světě. Samotná hratelná ukázka je poté k nalezení skrze EA Play. Ačkoliv je nyní spuštěn early access, Wild Hearts bude plně dostupný už od 17. února, a to na PC, PlayStation 5 a Xbox Series.

V nejnovějším traileru se podíváme do vesničky Minato. Ta je v ohrožení, protože bestie zvané Kemono jsou velice agresivní. Naštěstí jsme tu my, hlavní postava, která je dokáže zastavit. Nebudeme na nic sami. Pomůže nám kovářka jménem Natsume a vědkyně Suzuran, jež nás bude učit ovládat starověkou technologii jménem Karakuri. Bude hra takovou jízdou, jak to nyní vypadá? To se dozvíme už brzy, lov začíná totiž za úsvitu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.