Square Enix se chystá představit Life Is Strange 3

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Už 18. března nás čeká prezentace japonské společnosti Square Enix, která na svém Twitter účtu pár hodin zpátky nadchla nejednoho herního fanouška. Touto cestou tak byla oznámena online konference, která nám přinese spoustu informací z herního světa. V tiskové zprávě nechybělo ani potvrzení faktu, že se na nás chystá pokračování oblíbené série Life Is Strange, které bude obsahovat zcela novou postavu a nové unikátní schopnosti.

Přesnější informace jsme zatím nedostali, a tak si musíme vyčkat přímo na samotnou konferenci, kde se jistě dozvíme více. Údajně by však na vývoji měli pracovat tvůrci Life is Strange: Before the Storm bez Dontnod Entertainment. Vydavatelům se podařilo tuto novinku držet pěkně pod pokličkou, protože nikdo neměl tušení, že se na pokračování již pracuje. Otázkou ovšem zůstává, jestli je nový díl tím správným krokem – přeci jen ten druhý vyvolával mezi hráči hodně smíšené pocity. Nezbývá tedy než si pár dní počkat na oficiální oznámení.

Je na co těšit

Nové Life Is Strange 3 bude jistě největším tahounem, ale mimoto Square Enix slibují přiblížit také tituly Outriders, Balan Wonderworld či novinky ohledně Marvel’s Avengers. Zároveň také značka Tomb Raider slaví 25. narozeniny, jejichž oslava by mohla zahrnovat i oficiální potvrzení Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, která se minulý týden záhadně objevila v internetovém Xbox obchodě s datem 18. března a následně byla chvíli poté rychle odstraněna. I mobilní hry dostanou svůj vlastní prostor – nesmí chybět titul Just Cause Mobile a zřejmě nám Square Enix Montreal představí i další mobilní novinky, na kterých se pracuje.

Konference začíná už příští čtvrtek 18. března v 18.00 večer a přímý přenos můžete sledovat na Youtube a Twitch. Celá akce by měla trvat přibližně čtyřicet minut. Zatím se Square Enix nevyjádřil k otázkám, zdali se na prezentaci objeví i další tituly jako např. Final Fantasy či chystaný NieR Replicant. Nebo že by se konečně vyplnily sny tisíců fanoušků o nové hře ze série Deus Ex? Nechme se překvapit…

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn