Wendigo Hunter – oznámení

Staňte se vyvoleným v nové slovenské hře Wendigo Hunter

17. 3. 2023
Zdroj náhledu: Black Deer Games

Autor slovenské hry Juro Janosik, Peter Jurkovský, představil svůj další projekt. Tentokrát se však hodlá výrazně odklonit od pestré palety barev a nasazuje temnější atmosféru s mystickým podtónem. Projekt se jmenuje Wendigo Hunter a půjde o akčný rogue-lite dungeon crawler s minimalistickým vizuálem. Stane se z vás vyvolený člen kultu a v kobkách děsivého a tuze nebezpečného světa se pokusíte ulovit mytického tvora. Protože se o kousek výše objevilo slovo rogue-lite, čekat na vás bude náročný boj s různými tvory, kteří se postarají o to, abyste se u plnění své mise pořádně zapotili. Smyčka bojuj, sbírej, vylepšuj, umři a zkus to znovu se vám bude muset hluboko zakořenit do DNA, aby kult nemusel vybírat nového lovce.

Wendigo Hunter slibuje akční boj, rozmanité bojové schopnosti, magické schopnosti, kumulaci duší mrtvých nepřátel a trvalá vylepšení za nasbírané drahokamy. Přestože autor zvolil dost odlišné téma oproti předešlému projektu, určité podobnosti zde najdete. Izometrický pohled a náhodně generované dungeony vám rozhodně nedají nic zadarmo. První trailer je venku, ale na bližší detaily týkající se například data vydání si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.