Forgotten but Unbroken – úvodka

V nejnovějším teaseru Forgotten but Unbroken slyšíme i Petra Rychlého

17. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Ve vztahu k slovenské strategii Forgotten but Unbroken se používá hromada příměrů – mně osobně nejvíc evokuje starou sérii XCOM či případně UFO. Titul je koneckonců postavený na tahových soubojích, což tomuto přirovnání jenom více nahrává. Na rozdíl od vesmírných dobrodružství a kolonizování jiných planet se zde ale vrátíme do druhé světové války, kde je jen jeden úhlavní nepřítel v Evropě, a to jsou nacisté. Ostatně, kdo rád nestřílí nacisty.

V nejnovějším příspěvku si můžeme poslechnout i oblíbeného českého doktora Mázla z Ordinace v růžové zahradě alias Petra Rychlého. Dabovaných her u nás už je velmi málo, a ačkoliv nedávno vyšel český dabing ke Kingdom Come Deliverance, dalších her v češtině není nikdy dost. Forgotten but Unbroken má vyjít v prosinci letošního roku, zatím jen na PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.