Starfield - cestováni vemírem

Starfield připomíná brzké vydání hraným trailerem

23. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Nový počin od Bethesdy se nezadržitelně blíží a pravděpodobně jde o jednu z nejočekávanějších her od dob Cyberpunk 2077, tedy alespoň v mém případě. Kromě různých úniků, jež vydání doprovází, nám Starfield přinesl i nový hraný trailer v rámci akce Opening Night Live, který (doufejme) nejlépe vystihuje, jak moc bude tato hra akční, emoční a hlavně rozsáhlá. Za takovou ukázku by se totiž nemusel stydět ani celovečerní velkorozpočtový film.

Hranou ukázku navíc doprovází soundtrack, jenž je podkreslený známým hitem Rocket Man od Eltona Johna. V rámci Opening Night Live jsme měli možnost se zaposlouchat také do hudební složky herního skladatele Inona Zura, který tvořil hudební složky do velkého počtu her od Bethesdy. Jeho stopy nalezneme v titulech, jako je Fallout 3, Fallout: New Vegas a Fallout 4, či v sérii The Elder Scrolls.

Starfield dorazí 6. září letošního roku pro PC a konzole Xbox Series. K dispozici je jak základní verze hry, která vyjde na 69,99 euro, tak i Premium Edition, jež nabídne předběžný přístup, soundtrack, digitální artbook, Constellation Skin Pack a expanzi Shattered Space. Cena této edice činí 99,99 euro.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.