ETS 2 West Balkans - výhled na město

Rozšíření West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 představuje některá hlavní města

22. 8. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Rozšíření Euro Truck Simulator 2: West Balkans, jak už je známo, bude obsahovat celkem osm států, a to konkrétně Albánii, Bosnu a Hercegovinu, Chorvatsko, Kosovo, Černou Horu, Severní Makedonii, Srbsko a Slovinsko. Dnes se blíže podíváme na tři hlavní města nového DLC, které by podle dostupných informací mělo vyjít ještě tento rok.

Zdroj: SCS Software

Prvním z měst je Sarajevo, hlavní město Bosny a Hercegoviny, jehož část v rozšíření West Balkans povede přes řeku Miljacka, jež Sarajevem protéká. Jednou z novinek a chloubou bude také implementace tramvají, na které si řidiči budou muset při svých cestách po městě dávat velký pozor.

Zdroj: SCS Software

Za dalším hlavním městem zavítáme do Albánie, jejíž Tirana je považována za jednu z nejkrásnějších metropolí západního Balkánu. Po Tiraně budeme v rámci rozšíření Euro Truck Simulator 2: West Balkans jezdit po hlavní silniční síti zvané „Rruga Teodor Keko“. Tato síť se nachází v blízkosti centra města a dá nám přístup k různým průmyslovým odvětvím. Město také nabízí různá tzv. zelená místa, jako je například park Grand Parku Tirana, který se může chlubit umělým jezerem a nádherným výhledem na město.

Zdroj: SCS Software

Poslední město Priština, chlouba Kosova, nám dá zase vychutnat si celou historii Balkánu. Najdeme zde jak staré historické budovy, tak i ty moderní, včetně architektury tohoto státu. V Prištině budeme primárně projíždět centrem města a rušnými oblastmi, jako je severní čtvrť „Kodra e Trimave“.

Zdroj: SCS Software

Euro Truck Simulator 2: West Balkans si můžete přidat do svého seznamu přání nebo pro více informací zavítat na oficiální stránky studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.