Starfield - cestováni vemírem

Ve hře Starfield bude možné splácet hypotéku či využívat mimozemskou DNA

22. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Někteří hráči dostali možnost si zahrát nadcházející vesmírnou hru Starfield o něco dříve než ostatní, což samozřejmě zapříčinilo mnoho úniků od tzv. nedočkavců. V jednom příspěvku od uživatele Visceral se mimo jiné ukazuje, že ve hře bude možné splácet hypotéku či využívat mimozemskou DNA pro různé schopnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=kfYEiTdsyasNení pochyb o tom, že Starfield bude opravdu rozsáhlý, a kromě nějakého hlavního příběhu nabídne i mnoho aktivit a činností bokem. Jednou z nich je například možnost vlastnit přizpůsobitelnou luxusní nemovitost neboli dům snů, za nějž však budete muset platit například i hypotéku. Jak se tak zdá, Starfield nebude jen pouhou akční vesmírnou hrou, ale tak trochu i takovým simulátorem života.

Další příspěvek je zaměřen na využívání mimozemské DNA, kterou si hráč údajně vybere při tvorbě postavy a jež umožní odemknout různé speciální, a zdá se, že i trvalé schopnosti, jakými jsou například zvýšená úroveň zdraví, kyslíku či pohybové vlastnosti. Z příspěvku lze také vyčíst to, že Starfield bude bodovat opravdu ve všem, i co se dialogů týče. Údajně titul nabídne přes 252 000 dialogů, což je mnohem více než u Fallout 4, který nabídnul přibližně 111 000 dialogů, nebo Skyrim s 60 000 dialogy.

https://twitter.com/zVisceral_/status/1693345212767363157?s=20

Starfield dorazí 6. září letošního roku pro PC a konzole Xbox Series. K dispozici je jak základní verze hry, která vyjde na 69,99 euro, tak i Premium Edition, jež nabídne předběžný přístup, soundtrack, digitální artbook, Constellation Skin Pack a expanzi Shattered Space. Cena této edice činí 99,99 euro.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.