State of Play zná své datum konání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @PlayStation

PlayStation na svém blogu oznámil, že 14. září 2023 (23:00 našeho času) uspořádá další akci State of Play, která se zaměří na představení několika nezávislých her a titulů třetích stran. To bohužel znamená, že ti, kteří se nemohou dočkat bližšího seznámení s chystanými AAA trháky, jako je Spider-Man 2 nebo Alan Wake II, si budou muset počkat.

Akce State of Play jsou velmi očekávané prezentace pro PlayStation, na nichž se představují nové a připravované hry. Tato událost slouží společnosti Sony jako platforma pro vyvolání vzrušení a budování napětí hráčů ohledně jejich nadcházejících titulů nebo vybavení (možná se dočkáme dalších novinek o PlayStation Portal). Akce často obsahuje exkluzivní odhalení, trailery na hry a oznámení, což z ní činí klíčovou událost pro fanoušky, kteří chtějí mít přehled o novinkách a vývoji ve světě herního ekosystému PlayStation.
Některé z her, jejichž představení se během akce State of Play očekává, zahrnují směs nezávislých titulů a připravovaných novinek od partnerů třetích stran. Tyto produkty budou pravděpodobně pokrývat různé žánry, od akčních dobrodružství až po RPG. Konkrétní podrobnosti zatím nejsou k dispozici, ale je možné, že se objeví (alespoň letmo) velmi očekávané tituly jako Lords of the Fallen,Witchfire nebo Lies of P.

Během livestreamu prezentace budou mít diváci opět možnost zapojit se do dění prostřednictvím chatu na YouTubeTwitchi TikToku. To umožní přihlížejícím živě sdílet své myšlenky, reakce a dotazy.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn