Steelrising nás seznamuje s místy alternativní historie

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Spiders

Ambiciózní projekt studia Spiders se pomalu chystá na vydání, které je mimochodem už 8. září 2022 na PC, PS5 a Xbox Series X. Na německém Gamescomu se vývojáři stihli pochlubit novým trailerem, který nás zavede na hned několik míst alternativní Francouzské revoluce a zároveň láká na brzké spuštění beta verze.

Steelrising na rozdíl od dřívějšího a lehce nedoceněného titulu vývojářů ze Spiders, Greedfall, vzbuzuje mezi hráčskou komunitou větší nadšení. Kombinace Dark Souls, NieR:Automaty a francouzských dějin předvádí steampunkovou robotickou krásku na pozadí až překvapivě detailních pařížských lokací dle předlohy skutečných historických budov. Nejnovější ukázka ze hry nám představuje autentické repliky skutečných míst, jako je například Louvre a Bastille. To vše za doprovodu bojových robotů, setkání s reálnými historickými postavami a tuhých bossů.

Na Steelrising nebudeme muset čekat příliš dlouho. Hra vychází za dva týdny a ti, co si titul předobjednali, dostanou možnost zúčastnit se uzavřené bety, která odstartovala včera 25. srpna a potrvá až do středy 7. září 2022. Beta hráčům umožní přístup k prvním dvěma úrovním hry a po jejím skončení vám váš postup bude při plném vydání smazán a začnete hezky od začátku. Pokud jste si předobjednali edici Bastille, dostanete navíc exkluzivní zbraň a přístup k budoucímu rozšíření Cagliostro’s Secrets.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn