Stroneshard two year

Stoneshard – dvouleté výročí

7. 2. 2022
Zdroj náhledu: Ink Stains Games

Vývojáři z Ink Stains Games se stále snaží svůj ambiciózní projekt zdokonalovat, a snad i dostat do finální fáze. Hra Stoneshard, o které jsme vás již informovali, od svého zpřístupnění v předběžném přístupu urazila velkou cestu. Nyní je pomyslný čas slavit, protože hra slaví dvouleté výročí od vstupu do předběžného přístupu. K této události vývojáři vydali dlouho očekávanou aktualizaci, která přinese zcela nové možnosti a prvky.

Opravdová zkouška přežití v Stoneshard

Nedávná informace o aktualizaci Survival je nyní reálná a plně funkční. Vývojáři tak patrně záměrně čekali s velkou aktualizací právě na dvouleté výročí.

Nekoná se však žádné velké prohlášení, pouze výčet novinek a změn. Můžete se tedy těšit na již avizované rozdělání ohně, při kterém si můžete odpočinout, ale zároveň i něco uvařit. Dovednosti pro přežití se získávají obvyklým způsobem – nejprve je musíte odemknout nalezením odpovídajícího pojednání nebo vylepšením příslušných atributů a poté si za body schopností zakoupit, co potřebujete. 

Survival tree, tedy strom přežití, nakonec obsahuje 10 skillů. Mezi skilly je například zmíněné rozdělání ohně, stahování z kůže apod. Naprostou novinkou, je přidání předmětu Bedrolls, který umožňuje vytvářet místa na spaní na jedno použití mimo dungeony a nabízí další možnost, jak si uložit svůj postup.

Přidány byly také nové achievementy pro Steam, které můžete vidět níže. Zatím bez přesné specifikace.

Kompletní seznam změn naleznete zde.

Stoneshard new achievements
Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.