Subnautica bude mít další pokračování

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Unkown Worlds Entertainment
Jistě většina z vás zná velice populární a skvěle zpracovanou survival hru, kterou je Subnautica. První díl vyšel v předběžném přístupu již v roce 2014. Pokračování s názvem Subnautica: Below Zero také vyšlo nejdříve v předběžném přístupu, a to v roce 2019. Oba díly sklidily neskutečný úspěch a na Steamu se mohou pyšnit velice kladným hodnocením.
Vývojářské studio Unknown Worlds, které stojí za oběma díly hry Subnautica, oznámilo další pokračování z tohoto herního univerza. Zatím není známo, jak se pokračování bude jmenovat. Studio také hledá nového člena svého týmu, který by na tomto pokračování pracoval. Konkrétně hledají narativního designéra, který bude „úzce spolupracovat s týmem, aby vyprávěl působivé a dramatické příběhy v kontextu herního zážitku“. Je to jedinečná příležitost připojit se k týmu v rané fázi vývoje hry.
Studio Unknown Worlds již v roce 2021 prozradilo, že mají zájem vytvořit větší sequel než Below Zero a také že možná přehodnotí přidání multiplayeru. Nedávno také oznámili svou další nadcházející hru, která se Subnautikou nijak spojená nebude. Ta by měla v předběžném přístupu vyjít již tento rok.
Zdroj: pcgamesn.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn