Suicide Squad – logiášek

Suicide Squad: získejte pět komiksů a DLC

18. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je dost podivný film od Warner Bros., který měl pravděpodobně konkurovat Marvelu nebo jen ukázat, že zaměstnanci Warner Bros. zkrátka nemají ponětí, jak natočit velký blockbuster. Proč se o tomto snímku vůbec zmiňuji? Jednoduše proto, že pokud jste už zapomněli, že se chystá stejnojmenná hra, tento článek vám to má připomenout a dát vám pár novinek.

Suicide Squad: Kill The Justice League

Titul Suicide Squad poprvé oznámil v roce 2010 tehdejší kreativní ředitel DC Comics Geoff Johns. Od té doby však o hře nebylo nic slyšet. Místo toho se objevil pouze malý teaser na konci populárního Batmanova příběhu Arkham Origins z roku 2013, v němž je vidět Deathstroke, kterého Amanda Walterová požádá, aby se připojil k týmu. To byl pravděpodobně náznak pro fanoušky, že se na hře stále pracuje. Největší ironií ovšem je, že známý redaktor Jason Schreier v roce 2016 prozradil, že projekt Suicide Squad byl zrušen. To ovšem nebyl konec. Teprve až o čtyři roky později studio Rocksteady ukázalo první trailer na svůj nový chystaný titul a nejednalo se o nic jiného než o velmi nečekaný Suicide Squad: Kill The Justice League. Nemusím ani zmiňovat, že se titul pak dočkal několik odložení, že ne?

Komiksy a DLC?

Abych byl upřímný, myslím, že na Suicide Squad: Kill The Justice League se jednoduše zapomnělo, protože šlo o velmi nevýrazný titul, který dokázal naštvat i věrné fanoušky DC. Čím je vývojáři z Rocksteady naštvali? No vlastně tím, že se nedávno začaly šířit zvěsti o tom, že Suicide Squad: Kill The Justice League bude obsahovat spoustu mikrotransakcí, které jsou údajně pouze kosmetického rázu, podobně jako u Marvel's Midnight Suns (recenze již brzy). Předmětem dnešního článku nicméně mikrotransakce nejsou. Zahraniční magazíny GamesRadar a TheGamer zveřejnily informace o tom, že se chystá pětidílná komiksová série, jež bude popisovat, jak Amanda Wallerová sestavila tento speciální tým, jehož úkolem je zneškodnit nepřátelské superhrdiny.

U komiksu ještě chvíli zůstaneme, ale prozatím můžeme prozradit, že Suicide Squad: Kill The Justice League vyjde na PC a televizních obrazovkách 26. května a komiks o čtyři dny později, tj. 30. května. Proč byste si ho měli koupit? Inu, pokud jste fanoušky postav, jako je Harley, pak je to pro vás pravděpodobně povinnost. Bylo ale také zmíněno, že spolu s komiksem můžete získat pět kosmetických DLC. Ta lze sbírat v rámci pětidílné série a kódy obdrží i ti, kteří mají roční nebo ultra předplatné DC Universe Infinite. Bohužel zatím nemohu říci, zda budou komiksy placené, nebo zdarma.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.