wartales intro2

Wartales – komunitní aktualizace

18. 2. 2023
Zdroj náhledu: Shiro Games

Akční RPG titul Wartales, který vás uvrhne do světa středověkých žoldáků, si stále drží vysokou oblíbenost v řadách hráčů. Důkazem je stabilní vysoké hodnocení 90 % uživatelských recenzí na platformě Steam. Vývojářské studio Shiro Games do hry nedávno přidalo novou lokaci The Great Gosenberg – hlavní město říše, místo plné krásné architektury i nejchytřejších a nejbohatších mozků v celé zemi, hostící ty nejnadanější umělce a umělkyně. V nedávné době jsme vás také informovali o nové roadmapě, kterou vývojáři pro rok 2023 zveřejnili. Poslední informace od vývojářů ze Shiro Games odkazují na nejnovější komunitní update.

Pátá komunitní aktualizace je tady! Jako obvykle je aktualizace založena především na nejčastějších a nejoblíbenějších požadavcích komunity, které jsme obdrželi v posledních několika měsících, a masivně mění několik aspektů hry. – Shiro Games

S každou novou aktualizací se svět Wartales rozrůstá. V rámci toho byla v diskusích poměrně rozsáhlá debata, že je cestování mezi různými lokacemi někdy příliš zdlouhavé. Doba potřebná k přesunu vašeho týmu v rámci zátěže může zabrat i několik hodin. Z tohoto důvodu vývojáři zavedli systém rychlého cestování. Nově byl tak zaveden prvek rychlého cestování skrze cestovní stanoviště.

V rámci aktualizace budete mít také možnost dlouho očekávaného banneru, tedy vlastní zástavy, která bude symbolizovat vaší skupinu žoldnéřů. S tímto prvkem proběhla také změna a navýšení různých táborových vylepšení.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.