super moneky ball banana mania

Super Monkey Ball Banana Mania se vrací jako HD remaster

16. 6. 2021
Zdroj náhledu: Nintendo

První tři hry této slavné série se po letech dočkají vizuální předělávky. Konkrétně se jedná o hry Super Monkey Ball, Super Monkey Ball 2 a Super Monkey Ball Deluxe. Kolekce, která ponese název Super Monkey Ball Banana Mania vyjde 5. října u příležitosti 20. výročí série pro Nintendo Switch, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Cena za konzolovou verzi se zastaví na 39,99 dolarech, v případě verze pro osobní počítače to bude pouze 29,99 dolarů.

Kolekce přináší první tři díly s vylepšenou vizuální stránkou a také několika novinkami. Můžeme se těšit na různé moderní funkce jako online žebříčky a výzvy. Novinka taktéž přinese moderní komiksový styl vyprávění a nové hratelné postavy. Nebude zde chybět ani lokální kooperační multiplayer až pro čtyři hráče, který byl dostupný již v původních hrách.

Super Monkey Ball Banana Mania bude obsahovat zhruba 300 úrovní a 12 miniher ze všech původních tří dílů. Sega nicméně také oznámila Digital Deluxe verzi, jež přinese šest skinů pro postavy, tři legendární skiny, digitální soundtrack a mnoho dalšího. Cena za Digital Deluxe edici bude 49,99 dolarů.

Zdroj: polygon.com

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.