Among the Trolls

Survivalová hra Among the Trolls oznámena

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: Forbidden Studios

Nezávislé vývojářské studio Forbidden Studios pracuje na své první nadcházející hře, která nese název Among the Trolls. Co vás možná zaujme, je fakt, že v tomto studiu působí vývojáři, kteří pracovali například na hře Skyrim nebo Fallout 4. Titul Among the Trolls je survivalová akční adventura, v níž budete hrát buď za Alexe, nebo Annu. Celá hra se bude odehrávat ve Finsku, jelikož vaše postava sem přijela z Ameriky navštívit své prarodiče. Bohužel v momentě, kdy dorazíte k chatce, ve které má žít vaše milovaná babička s dědečkem, zjistíte, že něco je v nepořádku. Prarodiče totiž nikde nejsou k nalezení a chatka je zcela opuštěná.

Vydáte se tedy na výpravu a vaším hlavním cílem je opět nalézt své ztracené členy rodiny. Musíte se naučit, jak přežít v nebezpečné divočině, a také se vypořádat s nadpřirozenými stvoření finské mytologie.

Titul Among the Trolls byl oznámen teprve včera, tedy 17. května, na 505 Games Spring Showcase. Netroufnu si proto odhadovat, kdy se hry dočkáme. S jistotu ale mohu říct, že na tento survival se už velice těším, a pokud i vy, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.