Survivalová hra Among the Trolls oznámena

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Forbidden Studios
Nezávislé vývojářské studio Forbidden Studios pracuje na své první nadcházející hře, která nese název Among the Trolls. Co vás možná zaujme, je fakt, že v tomto studiu působí vývojáři, kteří pracovali například na hře Skyrim nebo Fallout 4.
Titul Among the Trolls je survivalová akční adventura, v níž budete hrát buď za Alexe, nebo Annu. Celá hra se bude odehrávat ve Finsku, jelikož vaše postava sem přijela z Ameriky navštívit své prarodiče. Bohužel v momentě, kdy dorazíte k chatce, ve které má žít vaše milovaná babička s dědečkem, zjistíte, že něco je v nepořádku. Prarodiče totiž nikde nejsou k nalezení a chatka je zcela opuštěná.
Vydáte se tedy na výpravu a vaším hlavním cílem je opět nalézt své ztracené členy rodiny. Musíte se naučit, jak přežít v nebezpečné divočině, a také se vypořádat s nadpřirozenými stvoření finské mytologie.
Titul Among the Trolls byl oznámen teprve včera, tedy 17. května, na 505 Games Spring Showcase. Netroufnu si proto odhadovat, kdy se hry dočkáme. S jistotu ale mohu říct, že na tento survival se už velice těším, a pokud i vy, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn