PlayStation 5 – kryty

Konzole PlayStation 5 v nových barvách

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: Sony

I když je konzole PlayStation 5 stále poměrně nedostatkovým zbožím, Sony k ní neváhá rozšiřovat nabídku herního příslušenství. Barvami hrají už i ovladače DualSense, které si můžete pořídit hned v šesti různých barevných provedeních, od klasické bílé či černé až po galaktickou fialovou, sladkou růžovou, kosmickou červenou a jasně modrou. Nabídka je skutečně rozsáhlá, ale na řadu přichází také kryty samotné konzole PlayStation 5. Konečně si tak můžete sladit své barevné ovladače s barvou krytů. Společnost Sony nedávno oznámila černé a červené, ale nyní se barevná paleta rozroste přesně na ty samé, které už dobře znáte z podoby ovladačů DualSense.

Celá nabídka barevných krytů tak čítá černou, červenou, modrou, růžovou a fialovou variantu. Kryty budou v prodeji od poloviny příštího měsíce za poměrně přemrštěnou cenovku 1 399 Kč. No nekup to!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.