Tainted Grail: Conquest přináší poslední update a datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Vývojáři hry Tainted Grail: Conquest – Awaken Realms Digital – na nás vyvalili nejen poslední velký update, ale také rovnou prozradili datum vydání plné verze hry. Z předběžného přístupu se už 27. května přesuneme do plnohodnotného prostředí temného fantasy středověkého světa. Až do 6. května můžete tento titul na Steamu koupit se slevou 20 %.

V plné verzi hry dostanete možnost hrát za jednu z devíti postav (v předběžném přístupu bylo šest), přibydou nové karty, předměty, materiály, a samozřejmě i lokace s nepřáteli a bossy.

Inspiraci Tainted Grail: Conquest čerpá z jiných herních titulů, jako je např. Diablo 3 či první Zaklínač. Přitom se jedná o převedení jedné z nejlépe hodnocených stolních/deskových her do virtuálního prostředí herního žánru. Nechybí tak legendy o králi Artušovi, keltské mýty ani řádná dávka různorodých nepřátel. Ve zkratce bude vaším úkolem zarazit postup husté mlhy, ve které při delším pobytu ztratíte zdravý rozum. Vesnice Cuanacht na ostrově Avalon zatím stále vzdoruje díky obrovské soše, které je nutno výměnou za bezpečí darovat krvavé oběti. 

Hra oslní především zábavnou hratelností a hudbou. Pokud se chcete dozvědět něco více, doporučuji si přečíst naši recenzi z předběžného přístupu, ve které na vás čeká i několikaminutový gameplay.

Poslední update s sebou přináší…

  • vyvážení hratelnosti všech tříd postav a celkové obtížnosti hry
  • 340 pasivních dovedností, 460 nových karet a 50 ovládacích prvků pro vylepšení schopností
  • vizuální vylepšení prostředí i modelů postav s 30 novými NPC
  • nové bojové animace a efekty s přepracovaným chováním nepřátel
  • noví bossové i minibossové
  • vylepšení příběhu a přidání velkého množství nových úkolů 
  • opravení bugů

Zdroj: Steam

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn