The Witcher: Monster Slayer vyjde už toto léto

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Spokko

Koukejte si pořádně nabrousit své stříbrné meče, lov příšer započne už toto léto! Mobilní hra The Witcher: Monster Slayer má konečně aspoň přibližné datum vydání, i když na přesný den si ještě budeme muset nějaký ten pátek počkat. Za vývojem stojí relativně mladé polské studio Spokko, které skrze svůj účet na Twitteru oznámilo tuto novinku.

Pokud se už teď nemůžete dočkat, nabízí se vám možnost registrovat se do předběžného přístupu. Raději ale neotálejte, možnost si jako jedni z prvních zahrát tento kousek bude pouze pro omezené množství zájemců. Registrovat se můžete zde.

The Witcher: Monster Slayer bude v podstatě takové zaklínačské Pokémon Go. Se svým telefonem budete chodit po reálném světě a hledat kolem sebe monstra. Poté už vás bude čekat jen lítý boj na život a na smrt skrze displej vašeho mobilního zařízení. Chybět nebude stříbrný meč, kouzla i elixíry. Zabitá monstra se vám zapíšou do bestiáře a vy se tak místo různých druhů Pokémonů budete moct chlubit sbírkou uťatých hlav.

Který fanoušek by se aspoň na chvíli nechtěl vžít do role nebojácného zaklínače, který volně cestuje po světě, zabíjí bestie a potkává krásné ženy? Dalším plusem je samozřejmě i to, že nemusíte absolvovat Zkoušku Trav, což se určitě cení.

The Witcher Monster Slayer – svět
The Witcher Monster Slayer – bestiář
The Witcher Monster Slayer – leshy
The Witcher Monster Slayer – mapa

Zdroj: thewitcher.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn