Tank Mechanic Simulator – důležitá aktualizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: DeGenerals S.A.

Mezi úspěšné simulátory posledního roku se jednoznačně právem řadí Tank Mechanic Simulator, ve kterém opravujete a renovujete různá vozidla, v tomto případě tanky. Hodnocení bylo původně 91 %, nicméně kleslo na stabilních 87 %, a to zejména kvůli problémům s tankem Maus. Vývojáři do hry aktivně přidávají nová vozidla a tanky, které se účastnily druhé světové války, a pravidelně zveřejňují novinky a aktualizace.

Tank Mechanic Simulator interier2

Tank Mechanic Simulator 1.3.3

V rámci nedávného DLC byla do hry přidána další vojenská vozidla. To však mělo za následek vytvoření některých bugů, které by měla opravit právě vydaná aktualizace, vývojáři označená za důležitou.

Do hlavního menu hry byla přidána možnost nahlásit bug, který jste zaznamenali, a to včetně odeslání aktuálního screenshotu. Dále byla přidána možnost nahlédnout v menu do roadmapy, čímž můžete zjistit momentální stav hry a zároveň co se chystá do budoucna.

Nejvíce zásadní opravou je dle vývojářů zrušení blokace, která hráči znemožňovala přepínat mezi nesestavenými díly, když byl v režimu sestavení. Na tento prvek odkazují i v závěrečném prohlášení k aktualizaci.

„Žádáme vás, abyste věnovali zvláštní pozornost poslednímu tučně zvýrazněnému bodu. Tuto změnu jsme provedli, protože může být zodpovědná za některé další chyby, například duplicitní části. Doufáme, že vám tato oprava nezpůsobí větší problémy při hraní. Dejte nám prosím vědět, co si o tom myslíte.“ –  DeGenerals S.A.

Kompletní seznam změn naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn