Phantom Liberty – new logiáš

CP 2077: Phantom Liberty odhalil novinky

23. 8. 2023
Zdroj náhledu: CD PROJEKT RED

Vydání rozšíření Cyberpunk 2077 od společnosti CD Projekt Red je naplánováno na září. Nejzajímavějším aspektem nového přírůstku Phantom Liberty bude jeho aktualizace 2.0, která hráčům nabídne řadu nových možností. Včera, během Gamescom Opening Night Live 2023, jsme měli příležitost několik z těchto vymožeností vidět a my vám je nyní přiblížíme.

Jednou z nejpodstatnějších změn v aktualizaci 2.0 je přidání nových talentů do dovednostních cest. Hráči díky tomu budou moci upravit svou herní strategii, a využívat nové schopnosti, jako je například možnost odrážet střely katanou. Další výraznou novinkou, kterou příznivci ocení, jsou exekuční údery pro zbraně určené k boji zblízka.

Majitelé rozšíření Phantom Liberty budou mít exkluzivní přístup k novému stromu talentů s názvem Relic, který bude obsahovat vylepšení například pro Mantis Blades a Gorilla Arms. Tyto schopnosti umožní hráčům skočit ke svému cíli nebo proměnit své ruce v gravitační kladiva. Další zajímavou inovací se stane příležitost zapojit se do boje s vozidly (toto je funkce, na kterou fanoušci dlouho čekali).

Zdroj: CD Projekt Red

Během průzkumu města budou hráči moci používat zbraně za jízdy a hackování jiných vozidel, přičemž některá z aut budou vybavena zbraňovou výbavou. Nová a vylepšená umělá inteligence NCPD bude řídit pronásledování vašich vozidel, budou vám stavět zátarasy a snažit se vás vytlačit ze silnice.

Vývojáři také slibují, že policejní AI bude výrazně citlivěji a realističtěji reagovat na hráčovy akce. Kromě toho mohou hráči v rámci aktualizace 2.0 očekávat přidání dalších nových funkcí. Fanoušci hry Cyberpunk 2077 se už jistě nemohou dočkat zářijového vydání rozšíření Phantom Liberty, aby si nové funkce vyzkoušeli na vlastní kůži. CD Projekt Red opět dokazuje, že se nebojí inovací a snaží se hráčům poskytnout co nejlepší herní zážitek.

Další tituly představené na prezentaci

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.