Mortal Kombat 1 – Sindel

Do Mortal Kombat 1 se vrací Sindel a Shao Kahn

23. 8. 2023
Zdroj náhledu: NetherRealm Studios

Na letošním Gamescom Opening Night Live 2023 byla představena nová hra Mortal Kombat 1, která fanouškům oblíbené bojové série přináší další adrenalinovou kapitolu. Titul nabídne rozsáhlou soupisku hratelných postav, včetně nové funkce Kameo, díky níž se do boje vrátí zapomenuté postavy.

Mezi nové hratelné hrdiny budou patřit Shao Khan a Sindel, kteří se připojí k dalším ikonickým hrdinům, jako jsou Scorpion, Sub-Zero a Reptile. Kromě toho se fanoušci mohou těšit na další Kameo bojovníky a klasické tváře, jako jsou Motaro a dlouho diskutovaný Shujinko, které se vracejí s mocnými pohyby a ničivými útoky, jež vypadají fantasticky.

Mortal Kombat 1 navazuje na příběh předchozích dílů a otevírá novou kapitolu série. Po resetování chronologie ohnivým božstvem Liu Kangem v závěru DLC Aftermath pro Mortal Kombat 11 prošlo několik ikonických postav série pozitivní proměnou. Nicméně útlum v nové realitě nebude trvat příliš dlouho, jak je v tomto univerzu zvykem.Během prezentace na Gamescom Opening Night Live 2023 se na pódiu objevil sám tvůrce série Mortal Kombat Ed Boon, aby s moderátorem Geoffem Keighleym probral novou hru a představil její nový příběhový trailer, který je podle jeho slov ještě šílenější.

Trailer potvrzuje, že Shao Khan, známý antagonista univerza, se v nové chronologii vrátí jako generál Outworldu. Jeho ambice ovládnout Earthrealm prostřednictvím konfliktu ho však postaví proti císařovně Sindel, současné vládkyni Outworldu a matce Kitany a Mileeny.Mortal Kombat 1 slibuje fanouškům další nezapomenutelný zážitek. Díky novým hratelným postavám, Kameo bojovníkům a návratu oblíbených hrdinů, jako jsou Shao Khan a Sindel, bude mít každý uživatel možnost nalézt svého oblíbeného bojovníka a vyzkoušet si jeho jedinečné pohyby a útoky. Pokud jste fanoušky Mortal Kombat, určitě si tuto neuvěřitelnou bojovku plnou adrenalinu a napětí vyzkoušejte.Další tituly představené na prezentaci

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.