Tell me why - náhled

Tell Me Why na Steamu zcela zdarma

4. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Hra od vývojáře Don’t Nod Entertainment, kterou vydalo Xbox Game Studios v létě 2020, je nyní na Steamu na měsíc zdarma. Přidejte si hru Tell Me Why do prvního července letošního roku a získejte ji napořád.

Žánrově tento titul řadíme mezi adventury a hlavní roli v něm mají dvojčata Tyler a Alyson Ronanovi, kteří pátrají po své minulosti v aljašském maloměstě a odhalují různá tajemství o svém dětství v krásném 4K prostředí a HDR kvalitě. Tenhle kousek jinak stojí přes 15 €, a tak se jeho přidání do knihovny na Steamu docela vyplatí. Hra je i poměrně kladně hodnocena a my se na ni v budoucnu rozhodně také podíváme víc zblízka. Odkaz na přidání Tell Me Why naleznete ZDE.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.